P.P. ELŻBIETA I SŁAWOMIR RADECCY mieszkają w Różankach od 20 lat. Swoje " miejsce na ziemi" wybrali w naszej miejscowości w pięknym zakątku, obok lasu, przy ulicy Kwiatowej.
Czytaj więcej...
Rozpoczynają się prace drogowe w Różankach
Z wielkim smutkiem żegnamy dzisiaj naszą długoletnią Mieszkankę - PIONIERKĘ RÓŻANEK - Panią MARIĘ LESIAK
z domu Janaszak.
odbyły się minioną sobotę ( 19.08.2017) w Chwalęcicach
Dziękujemy za wielką pracę wśród nas..., za chwile radosne i smutne...
... odbyło się wczoraj, 01.08.2017 roku, podczas pierwszej Mszy św. odprawionej
przez ks. DARIUSZA CHMISTA
Strona 75 z 153